POZITII LIBERE

Ospatar

RESPONSABILITATI

  • Asigura servirea impecabila a clientilor cu produse/bauturi conform solicitarii acestora;
  • Preia solicitarile de la clienti si asigura servirea acestora;
  • Serveste produsele si bauturile alcoolice si nonalcoolice conform retetarului propriu al unitatii;
  • Contribuie la pastrarea clientilor si genereaza venituri prin satisfacerea nevoilor clientilor si printr-un customer care de calitate;
  • Preia si rezolva eventualele reclamatii ale clientilor;

 Bucatar/cofetar/pizzer

  • Realizeaza preparate culinare care sa satisfaca cerintele consumatorilor in conformitate cu standardele de calitate in vigoare / impuse de management;
  • Respecta retetele, ingredientele si dozajele din retetarele utilizate in cadrul Societatii;
  • Monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor;

CANDIDATUL IDEAL

  • Experienta in domeniu – minim 1 an
  • Orientare catre client
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Teamplayer

CV-urile pot fi trimise pe adresa de e-mail:  hr@stejariipoolclub.com